Uzm. Dr. Murat Vehbi Gökçe MENÜ

Hasta Yorumları

 • İrem HanımEkim 19, 2022

  Biz çok memnunuz, çok kibar ve çok beyefendi. İşinde uzman, işini bilen bir terapist. Biz tedavisinden faydalandık, fayda gördük. Bel fıtığından dolayı gittim. Nöral tedavi gördük, daha rahatım. Ağrılarım azaldı, biraz hafifledi. Daha kontrollüyken biraz daha rahatladık.

 • Pınar HanımEkim 22, 2022

  Fizyoloji bilgisi konusunda kendisini yenileyen bir doktor. Dizimde menisküs yırtığı vardı, ameliyat olmuştum. Murat Bey iğnelerimi yapıyordu, dizimden memnunum. Her konuda bilgisi var, kendisini yenileyen bir doktor. Ben 77 yaşındayım, kendisinden memnunum, teşekkür ederim. Dizimdeki şikayetlerim, yürürken dizimde kitlenme ve aksama oluyordu. İğnelemeden sonra rahatladım. Gayet güzel ve iyi yürüyorum. Tekrardan gitmek istiyorum ve çevreme de öneriyorum. Gidip hastası olanlar da oldu.

 • Mehmet BeyEkim 27, 2022

  Murat Bey iyi bir doktor. İşinin hakkını veren bir doktor. Annemi ve beni toparladı, mükemmel bir doktor. Benim belimde daralma vardı, ayağıma vuruyordu. Beni nöral terapi ile iyileştirdi.5 seans bel, 3 seans diz için aldım. Ben yürürken çok fazla ayakta duramıyordum. Kramplar giriyordu ayağıma, elektriklenme vardı. Nöral terapiyle şikayetlerim geçti. Annem de memnun kaldı, annemi de götürdüm. Çok mükemmel, Allah yolunu açık etsin.

 • Cemal B.Ekim 27, 2022

  Gerçekten işinin ehli, son derece memnun kaldım. Sırtımda tutulma vardı, onun için iğne tedavisi uyguladı. Ondan beri en ufak bir şikayetim yok. Telefonla da aradığımda yardımcı oluyor, verdiği egzersizler işe yaradı. Boynumda tutulma vardı, bunda da sıkıntım kalmadı. Egzersizler verdi, düzleşme ve ağrım vardı. Bununla ilgili son derece rahatladım, artık ağrım kalmadı.

 • Fatih ÇimenEkim 27, 2022

  Önce insan, sonra Dr. olabilen nadir bir insan. Hastalarına müşteri gibi bakmayan samimi ve candan bir hekim. Teşhis ve tedavisi çok isabetli. Ayrıca bana göre mükemmel bir terapist.

 • Hasan BeyKasım 15, 2022

  Gerçekten ben bir hasta olarak kendisine gittiğimde çok şükür hiçbir problemim kalmadı. Çok saygıdeğer bir hoca, bu hususla ilgili iyi ki hocamızla tanışmışız. Bel fıtığım ve disk kayması vardı. l1 ve l2 de fıtıklarım vardı, bunlar vardı ama şu anda gayet iyiyim. Sol ayağımı önceden kullanamıyordum. Şu an gayet iyiyim, proloterapi ve 21 gün farklı bir tedavi uyguladı. Egzersizler verdi, bunları uyguladım ve ağrılarım geçti.

 • Murat BeyKasım 15, 2022

  Kendisi çok ilgili birisi, farklı tedavi ve yaklaşımlarıyla çok hızlı sonuç alabileceğiniz bir doktor. Uygulamaları, muayene şekli, kibarlığı ve yazdığı ilaçlarla çok çok iyi bir doktor. Ben bel ağrısı için gittim. Mezoterapi uyguladı, çok fayda gördüm. Hızlıca birkaç günde toparlandım, ağrılarım geçti.

 • Zerrin HanımKasım 15, 2022

  Bel fıtığım ve omzumda kas ezilmesi vardı. Nöral terapi uyguladı, inanılmaz başarı sağladı. Ameliyatlı olan bel fıtığımı nöral terapiyle tedavi etti. Beni ameliyatsız kısa bir süre içerisinde iyileştim. Eğilemiyordum, kalkamıyordum. Şimdi tüm hareketlerimi serbest yapabiliyorum. Doktor olarak çok ilgili, hastasını ve gelişmeleri yakinen takiben ediyor. Muhteşem bir doktor.

 • D… E…Mayıs 29, 2023

  Murat hoca mı Tavsiye üzerine bulduk İyi ki de bulmuşuz dizlerimdeki Sıvı kaybı ve rahatsızlığından dolayı bize çok yardımcı oldu Hem sözleri ile hem eğitim kalitesi bilgisi ile yaşam kalitemi yükselttiği için çok teşekkür ediyorum

 • A… L…Mayıs 29, 2023

  Muhteşem bir hoca sayesinde eşim sağlık ve sıhhat buldu bulmaya da devam edecek inşallah hocamızın işine olan saygısı ve disiplini takdire şayan eğitim bilgisi çok iyi eli çok hafif ve çok açıklayıcı bilgilendirmeler yapıyor neyse onu söylüyor çok teşekkürler hocam iyi ki sizi bulmuşuz

 • Derya ArpaMayıs 29, 2023

  Dr.MURAT VEHBI GOKCE hocam harika biri.iyi ki karşıma çıkmış.tek kelimeyle HARİKA. Beni yeniden ayağa kaldırdı.bana umut verdi.insallah daha iyiye gidicem onun sayesinde. İğne de eli o kadar hafif ki.aldigi eğitimler.hocamin naifligi.hastasina güler yüzü. İyi ki karşıma çıktınız MURAT HOCAM.hersey için çok teşekkürler.

 • SentimentMayıs 29, 2023

  Boyun fıtığı sebebiyle şiddetli baş,boyun ve sırt ağrıları yaşarken sağlık sektöründe çalışan bir yakınım sayesinde Murat Hocayı buldum zaten ilk muayene ve teşhis itibariyle işinin ne kadar ehli olduğunu anlıyorsunuz kendisinin de yönlendirmesi ile nöral terapi tedavisine başladık daha ilk seanstan sonra bile ağrılarım tamamen geçti kendisine işini bu kadar iyi yapıp hemen doğru tedaviyi uyguladığı için çok teşekkür ediyorum.

 • Ali ArpaMayıs 29, 2023

  Muhteşem bir doktor eli çok hafif hastalarına davranışı gerek egimitimi ve bilgisi olağan üstü eşim için gitmiştik çok memnun kaldık herkese tavsiye ederiz teşekkürler Murat hocam iyiki varsınız

 • Naciye ÜnerMayıs 29, 2023

  Uzun yıllardır boyun fıtığı nedeniyle sağkolumda ciddi anlamda reflex kaybım vardı murat beye teşekkür ederim nöral tedavi uyguladı çok iyi durumdayım

Uzm. Dr. Murat Vehbi Gökçe Uzm. Dr. Murat Vehbi Gökçe
0 (312) 490 03 30